Bim Learn

کتاب آموزش رویت ۲۰۱۹ – جلد اول

کتاب رویت ۲۰۱۹ – جلد ۱ :

کتاب رویت ۲۰۱۹ – جلد ۱ : مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) یک روش مدل محور یکپارچه است که برای اعتبار و دانش هماهنگ در مورد یک پروژه ساختمان در سراسر برنامه ریزی، طراحی، ساخت و ساز و بهره برداری ارائه شده است.

هنگامی که این همکاری میان این رشته ها بهینه سازی شود می تواند ؛ یک عملیات بسیار عالی را بهبود ببخشد، BIM تصمیم گیری را برای طراحان پیمانکاران و صاحبان پروژه

برای بهبود بخشیدن روند کار و همینطور کیفیت تصمیم گیری برای این رویکرد بسیار کاربردی و مدیریت کردن پروژه خود فراهم می سازد تا بتواند برای اجرا پروژه های خود آمادگی

کامل را داشته باشند.

استفاده از اصول کاربری و سازماندهی پروژه:

 

بیش از یک دهه در معماری و مهندسی ساخت و ساز نرم افزار رویت همچنان دارای ویژگی های قدرتمند و منحصر به فرد به حساب می آید.

ممکن است این نرم افزار بهترین ابزار برای طراحی منحصر به فرد و رندرینگ به حساب نیاید اما یک نرم افزار بسیار قدرتمند و کار آمد در حوضه ساخت و ساز به حساب می آید.
نرم افزار رویت یک نرم افزار دو کاربره برای محیط کاری است یعنی شما هم به صورت دو بعدی و هم به صورت سه بعدی می توانید کار خود را انجام دهید ؛ بر خلاف نرم افزارهای دوبعدی.

همانطور که می دانید یکی از بخش های مهم در یادگیری رویت فایل های متنی و تصویری می باشد که باعث بهبود یادگیری و همینطور درک بهتر از نرم افزار و آموزش ها می باشد که می توان یک منبع بسیار مناسب جهت یادگیری باشد .

پس از اینکه به درک بهتر نرم افزار پرداخته ایم گام بعدی برای روند یادگیری پس از دیدن آموزش های تصویری نوبت به انجام ویدیوها به صورت پروژه محور می باشد که یک راه بسیار مناسب برای آموزش در این مورد به حساب می آید.

در این قسمت از آموزش برای شماآموزش رایگان رویت را فراهم کردیم و سعی بر آن داریم تا تمام ابزارهای رویت معماری را آموزش دهیم تا به درک بهتری از نرم افزار و همینطور یادگیری پارامتر هاو ابزارهای مورد نیاز و آموزش آن بپردازیم.
در  کتاب رویت ۲۰۱۹ – جلد ۱ ابتدا به معرفی نرم افزار پرداخته ایم و پس از معرفی کامل به شناخت ابزارهااشاره کرده ایم.
پس از اتمام شناخت ابزار های مورد نیاز در نرم افزار رویت به چگونگی کار با این ابزارها و همینطور به مثال های مهم برای درک بهتر مخاطبین با استفاده از عکس و توضیحات تکمیلی اشاره کرده ایم تا یک منبع خوب در کنار آموزش تصویری رویت داشته باشیم و بتوانیم یادگیری خود را فراگیریم.

برای آموزش رایگان جلد۲ رویت کلیک کنید .

 

محمد پاک نظر – مریم محمودی خواه

 

۱۱۸ صفحه آموزش کاربردی کتاب رویت ۲۰۱۹ – جلد ۱

Download

 

 

 

 

 

محمد پاک نظر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

  ناشناس پاسخ

  سلام
  آموزش رویت نرم افزاری قدرتمند برای مهندسان و صنعت ساخت-۱ لینک دانلود را خرابه لطفا درست کنید ممنون

   محمد پاک نظر بیم لرن bim learn پاسخ

   سلام
   دانلود کنید اصلاح شد.

  samia پاسخ

  باز نمیشه هیچ کدوم از pdf

   محمد پاک نظر بیم لرن bim learn پاسخ

   سلام
   هیچ کدام از پی دی اف ها مشکل نداره به رمز انها توجه کنید .
   سپاس