Bim Learn آموزش بیم

افزونه BIM&CO / Onfly App برای رویت

دانلود با یک کلیک: هر آبجکت BIM را از پلت فرم به مدل خود به صورت رایگان، با استفاده از Revit دانلود کنید .

دانلود کامل: افزونه BIM&CO / Onfly App برای رویت به شما اجازه می‌دهد تا شکل سه‌بعدی یک شی BIM با سطوح مختلف جزئیات ( LOD ) و وبژگی ها با سطح اطلاعات ( loi ) انتخاب خود را دانلود کنید . انتخاب کنید که کدام مراجع و ویژگی‌هایی که می‌خواهید با هندسه شی خود مرتبط کنید , آن‌ها را مستقیما ً به مدل خود دانلود کنید . به هیچ پروژه دیگری با اطلاعات آن  نیاز ندارید !

دانلود اطلاعات: آیا شما تنها به داده‌های فنی از یک آبجکت BIM سازنده برای مرتبط کردن آن با آبجکت عمومی خود نیاز دارید ؟ داده‌ها و منابعی را که می‌خواهید آن‌ها را وارد کنید انتخاب کرده و با آبجکت خود ، مستقیما ً در مدل خود ترکیب کنید .

سهولت آپلود و ادیت نمودن آبجکت ها : هر آبجکت را از مدل خود به پلت فرم آپلود کرده و سپس داده‌های آن را به طور مستقیم به صورت آنلاین ادیت کنید . شما می‌توانید کتابخانه خود را مدیریت کرده و ویژگی‌های خود را ویرایش کرده ، و یا حتی به سادگی به استفاده از مرورگر وب خود یکی را اضافه کنید . افزونه BIM&CO / Onfly App برای رویت همچنین به شما این امکان را می‌دهد که آبجکت های BIM خود را با چندین عکس ، ۲ بعدی ، و اسنادی که طراحی ساختمان ، ساخت‌وساز و فازه‌ای عملیاتی را پوشش می‌دهند ، اصلاح کنید .

ترجمه خودکار داده‌های آبجکت: به لطف سیستم مدیریت ویژگی‌های باز ما ( OPMS ) ، هنگامی که شما آبجکت های BIM را بر روی پلت فرم آپلود می‌کنید ، ویژگی های آن‌ها به طور خودکار به چند زبان ترجمه می‌شود . به همین صورت می‌توانید تمام ویژگی‌های آبجکت ها را روی پلت فرم در زبان انتخابی تان دانلود کنید .

آبجکت هایی از BIM که همیشه به روز هستند: اطمینان حاصل کنید که مدل شما به طور دائم به روز رسانی شود : زمانی که یک پروژه را باز می‌کنید، افزونه BIM&CO / Onfly App برای رویت مدل شما را پشت صحنه بررسی خواهد کرد و به شما در مورد هر گونه بروزرسانی هایی که در دسترس هستند اطلاع خواهد داد . همچنین می‌توانید هر زمانی که روی مدل خود کار می‌کنید ، این کنترل را راه‌اندازی کنید .

  • برای ورژن های , ۲۰۱۷ , ۲۰۱۸ , ۲۰۱۹ , ۲۰۲۰

پسورد برای فایل دانلودی :

Bimlearn.org

محمد پاک نظر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*