Bim Learn

تمپلیت در revit

 تمپلیت در revit : زمانی که یک پروژه جدید در Revit آغاز می‌شود ، ایجاد تمپلیت پروژه در Revit برای شما می‌تواند یک کار ترسناک باشد . Revit تمپلیت های گوناگونی را برای رشته‌های مختلف و انواع پروژه‌های ساخت‌وساز فراهم می‌کند . اجازه دهید توضیح بیشتری در مورد این  ارائه دهیم:

یک تمپلیت فایلی است که شامل تنظیمات ، نما ، فمیلی ها، شیت ها و حداول متره است که می‌تواند به عنوان نقطه شروع برای هر پروژه جدید مورد استفاده قرار گیرد .

این کار به حداقل رساندن مسیر کار کمک می‌کند و باعث می شود خیلی از روند پروژه را انجام داده و مسیر زیادی را با استفاده از تمپلیت ها به سادگی طی کنیم  ، کارایی را فراهم می‌کند و به عنوان یک مبنای مشترک برای هر عضو تیم در اداره عمل می‌کند ، تمپلیت Revit می تواند مارا از زمان جلوانداخته و سازگاری را ایجاد می‌کند که می‌تواند همیشه به روزرسانی شود و بین کاربران برای پروژه های تیمی تقسیم شود .

یک تمپلیت پروژه یک نقطه شروع برای یک پروژه جدید ارائه می‌کند ، از جمله قالب‌ها ، فمیلی هاپر ، تنظیمات تعریف‌شده ( مانند واحدها ، پترن ها ، نوع خط وط، وزن خط ، و غیره ) و هندسه .

بهترین راه برای ایجاد تمپلیت , ایجاد یک استراتژی الگو است . فکر کنید کدام الگو باید براساس انواع ساختمان شما و نظم شما باشد . در ادامه یک راهنمای کوچک پیدا می‌کنید که می‌تواند به شما در ایجاد template پروژه خود کمک کند .
اگر شما یک کاربر revit هستید , این راهنمای میتدی می‌تواند به شما کمک کند محیطی برای تمرین خود ایجاد کنید .
اگر یک کاربر با تجربه و حرفه ای هستید , می‌توانید template فعلی خود را با استفاده از یک استراتژی جدید به منظور بهبود کارایی و صرفه‌جویی در زمان به روزرسانی کنید .
برای استفاده از انواع template های رویت و نصب آن ها برروی لینک زیر کلیک کنید .

REVIT TEMPLATE

گردآورنده : محمد پاک نظر

محمد پاک نظر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*