Home / آموزش رایگان / خروجی گرفتن از ورژن بالاتر برای ورژن پایین در رویت :

خروجی گرفتن از ورژن بالاتر برای ورژن پایین در رویت :

خروجی گرفتن از ورژن بالاتر برای ورژن پایین در رویت :

خروجی گرفتن از ورژن بالاتر برای ورژن پایین در رویت یکی از مشکلاتی است که برای کاربران محترم ممکن است سوال پیش بیاید .

که چطور میتوان خروجی گرفتن از ورژن بالاتر برای ورژن پایین رویت را انجام داد.

همانطور که می دانید خروجی گرفتن از ورژن بالاتر برای ورژن پایین در رویت همانند نرم افزار های کاربری دیگر به صورت مستقیم برای ما وجود ندارد و نمی توان سیو از به ورژن پایین تر دررویت تهیه کرد.

ترفندهای دیگری نیز وجود دارد که بتوان خروجی گرفتن از ورژن بالاتر برای ورژن پایین در رویت را تهیه کرد ؛ به عنوان مثال شما می توانید به فرمت DWG یا اتوکد ؛ پروژه خود را سیو کرده و بعد از این کار داخل محیط مس رویت بارگذاری کنید ؛ که این موضوع مشکلاتی برای خود دارد از قبیل شناخته شدن پروژه شما به عنوان یک پوسته و نسبت دادن عناصر به آن که ممکن است زمان بر باشد .

اما به طریق دیگری هم می توان خروجی گرفتن از ورژن بالاتر برای ورژن پایین در رویت را انجام داد که این روش می توان به عوان یک روش موثر تر دررویت اشاره کرد.

شما میتوانید خروجی فایل خود را به فرمت IFC که یک فرمت برای فایل ها و یک روش استاندارد برای تبادل آبجکت در صنعت ساخت و ساز است و همچنین یک فرمت همکاری مورد استفاده در بین پروژه ی مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) می باشد تبدیل کنید و بتوانید روند کاری خود را انجام داده و به ورژن پایین تر تبدیل کنید .

البته لازم به ذکر می باشد که در هنگام بارگذاری IFC در ورژن پایین تر نرم افزار ممکن است برخی از ویژگی ها عناصر مورد استفاده قرار نگیر یا به اصطلاح برخی از ویژگی ها از بین برود.

در این قسمت از آموزش برای شما عزیزان آموزش خروجی گرفتن از ورژن بالاتر برای ورژن پایین در رویت را به صورت تصویری آموزش داده ایم .

 

 

 

گردآورنده : مریم محمودی خواه
محمد پاک نظر

 

 

خروجی گرفتن از ورژن بالاتر برای ورژن پایین در رویت یکی از مشکلاتی است که برای کاربران محترم ممکن است سوال پیش بیاید . که چطور میتوان خروجی گرفتن از ورژن بالاتر برای ورژن پایین رویت را انجام داد.

 

 

۲ comments

  1. پریسا شیری زاده

    استاد شما بهترین استادی هستید که در بین اساتید رویت شناختم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ALLCHANNELS

You can now follow us on telegram channel.

JOIN CHANNEL
CLOSE