Bim Learn آموزش بیم

رویت استراکچر چیست

رویت استراکچر چیست ؟ در حال حاضر Autodesk Revit Structure به عنوان بخشی از بهترین قسمت نرم افزار Autodesk Revit برای BIM به حساب می آید که می تواند  تمام نیازهای طراحی معماری را انجام دهد .

برای آموزش کامل رویت استراکچر کلیک کنید .

رویت استراکچر  راه حل نرم افزار Autodesk BIM برای شرکت های مهندسی ساخت و ساز و مهندسان سازه را فراهم می کند، Revit Structure مجموعه ای از ویژگی های غنی می باشد که به شما کمک می کند تا پروسه های طراحی کارآمد را در محیط BIM (مدل اطلاعات ساختمان)، یا در هنگام کار با دیگر رشته های ساخت و ساز با استفاده از نرم افزار Autodesk CAD به عنوان Autodesk Revit Architecture و Autodesk Revit MEP فراهم کنید.

رویت استراکچر ، مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) برای مهندسی سازه، ابزارهایی را برای طراحی و تحلیل ساختاری طراحی می کند. با استفاده از BIM ، رویت استراکچر برای موارد زیر به ما کمک می کند:

  • بهبود هماهنگی چند رشته ای از اسناد طراحی سازه
  • حداقل اشتباهات
  • همکاری بین مهندسان سازه و اعضای تیم پروژه های پیشرفته مانند معماران، مهندسان MEP و مالکان

همچنین رویت استراکچر  به تغییرات گردش کار معمولی بین طراحی conceptual  معماری، از طریق مهندسی سازه و همچنین به تهیه پیش نویس دقیق توسط اجازه دسترسی به تمام طرفین یک پایگاه داده برای پروژه مشابه کمک می کند.

این به این معنی است که تاثیرات و تغییرات مدل را می توان بلافاصله بررسی کرد، که منجر می شود خطاها کاهش پیدا کنند، چون مستندات موجود و دیدگاه ها با استفاده از تکنولوژی پارامتریک رویت  به صرفه جویی در وقت و تسهیل هماهنگی میان معماران، مهندسین و پیمانکاران به طور خودکار به روز می شوند.

رویت استراکچر چیست و چه چیزهایی را شامل می شود ؟

رویت استراکچر تعدادی از اجزای سازنده پارامتریک را شامل می شود که به طور چشمگیری سرعت بخشیدن به فرایندهای طراحی اولیه را افزایش می دهد واجازه دسترسی چند کاربره به مدل های پیچیده را فراهم می کند که جریان کار طراحی اولیه را قبل از اکسپورت کردن کل مدل یا تجزیه و تحلیل جزئی به نرم افزار structural analysis  مانند Autodesk Robot™ Structural Analysis یا سایر برنامه های طراحی و تحلیل محبوب، ساده تر می کند.

گردآورنده : مریم محمودی خواه

محمد پاک نظر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*