Bim Learn آموزش بیم

رویت lt چیست

رویت lt چیست ؟

رویت lt چیستAutodesk Revit یک نرم افزار کاربردی است که از جریان کار BIM از مفهوم به ساخت و ساز پشتیبانی می کند.

اما کدام محصول Autodesk Revit برای شما مناسب است؟

آنها در عمل بسیار نزدیک به یکدیگر هستند، اما زمینه های مختلفی وجود دارد که این دو برنامه را با یکدیگر متفاوت میسازد .

که در قسمت زیر به تفاوت میان این دو نرم افزار می پردازیم :

نرم افزار Revit ابزارهایی برای طراحی معماری، مهندسی MEP ، مهندسی سازه راایجاد می کند و هماهنگی بین رشته ها را فراهم می کند .

همچنین دارای قابلیت ابری گسترده برای ارائه و تجزیه و تحلیل است.

نرم افزار Revit شامل ویژگی های اضافی و قابلیت هایی نظیر اشتراک کار، تجزیه و تحلیل و همینطور دارای رندر در خود نرم افزار می باشد .

Revit LT نرم افزار BIM را برای متخصصین معماری ارزان تر و کارآمد تر می کند. برای ایجاد محتوای جداگانه مفید است ؛ همچنین می تواند با یک هزینه کمتر برای اعضای تیم غیر Revit که می خواهند مدل را ملاحظه کنند و خیلی با نرم افزار رویت به صورت حرفه ای کار نمی کنند مفید می باشد به عبارت دیگر رویت Revit LT نرم افزاری با قابلیت و قیمت ارزانتر برای پروژه های ساختمانی محدود می باشد .

به زبان ساده تر رویت lt یکسری ویژگی های کمتری نسبت به رویت دارد ، در قسمت زیر به صورت PDF برایتان تهیه کرده ایم تا کاملا تفاوت بین این دو نرم افزار را ملاحظه کنید .

دانلود تفاوت در رویت lt و نسخه کامل رویت

شرکت های مهندسی کوچک تر برای اینکه هزینه کمتری را نسبت به نرم افزارهای دیگر پرداخت کنند تصمیم میگیرند نسخه محدود تر و ارزان تر رویت را تهیه کنند .

به همین دلیل نسخه رویت lt را تهیه می کنند .

البته لازم به ذکر است که در ایران به دلیل کرک شدن نرم افزارها و رایگان بودن آنها نسخه کامل رویت را تهیه کنید و از آن استفاده کنید .

نسخه رویت lt پیشنهاد نمی شود .

نویسنده : محمد پاک نظر

محمد پاک نظر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*