Bim Learn

سیستم های مدیریت انرژی

سیستم های مدیریت انرژی :راه‌حل‌های Synapsys از این صنعت می‌خواهند تا اهمیت سیستم مدیریت انرژی ( EMS ) را در ساختمان‌های تجاری به لطف نقش ارزشمندی که در دستیابی به کاهش مصرف انرژی در طولانی مدت ایفا می‌کند را به رسمیت بشناسد.

طرح اتحادیه اروپا ۲۰۲۰ با هدف کاهش مصرف انرژی و انتشار یک پنجم گازهای گلخانه ای و افزایش بهره وری انرژی به میزان ۲۰٪ کاملاً مستند شده است. این راه‌حل‌ها به تازگی یک راهنمای رایگان CPD معتبر و ارائه به نقش در یک سیستم مدیریت انرژی را معرفی کرده است.

این روش توضیح می‌دهد که چگونه از داده‌های جمع‌آوری‌شده از طریق کنتور هوشمند و مانیتورینگ و با استفاده از پردازش این اطلاعات، یک استراتژی مدیریت انرژی را تولید می‌کند تا یک مالک یا مدیر ساختمان قادر به دستیابی به کارایی بلندمدت انرژی باشد .

برای درخواست یک کپی از راهنمای: tom.musselwhite@synapsys-solutions.com ، Matt Gardner ، مدیر توسعه تجارت برای این راه حل گفت: “راه حل های بسیاری در بازار وجود دارد که می تواند پس انداز کوتاه مدت انرژی را به همراه آورد. با این حال ، هدف از مدیریت انرژی این است که کاهش طولانی مدت در استفاده را ارائه می دهد و با نظارت مداوم ، پیشرفت مستمر را ارائه می دهد.

وی گفت: “BMS فقط شروع سفر است که در آن داده ها به دست می آیند.EMS تجزیه و تحلیل دقیق این داده ها را با فرمی قابل فهم برای صاحب یا مدیر تجارت انجام می دهد. از این رو، یک استراتژی کنترل مؤثر می تواند در نهایت آزمایش و اجرا شود تا حداکثر صرفه جویی شود. ”

Priva انگلستان یک واحد کنترل elegantly طراحی شده ‌است که یک واحد کنترل شهودی به بازار BMS دارد. این تکنولوژی ساده برای کسب اطمینان از حداکثر آرامش همراه با صرفه‌جویی در هزینه و صرفه‌جویی در انرژی، برای ادارات، هتل‌ها، مدارس و یا هر ساختمان دیگری توسعه یافته ‌است.

Gavin Holvey ، مدیر فروش انگلستان و ایرلند می‌گوید: “افزایش تقاضا برای آسایش بیشتر در کار و فضاهای زندگی بدون از دست دادن زیبایی‌شناسی مدرن، شامل سهولت استفاده است.

“Priva Touchpoint One جدید این تمایل مدرن را برطرف می کند ، کنترل های خلاقانه ای را ارائه می دهد که به کاربران این امکان را می دهد محیط شخصی خود را از یک واحد با کاربرد آسان تنظیم کنند. کاربران می توانند از حداکثر رفاه در هر مکانی لذت ببرند و راحتی خانه خود را در محل کار خود به ارمغان آورند. در حالی که هتل داران می‌توانند شرایط راحتی را برای مهمانان خود بوجود بیاورند و فضای ایده‌آل شخصی خود را در اتاق خودشان ایجاد کنند.

یکی از آن‌ها به کاربران اجازه می‌دهد که بر روی گرمایش یا سرمایش اتاقشان و یا تابش خورشید کنترل داشته باشند و شدت نور را مطابق میلشان تنظیم کنند. ویژگی منحصر به فرد یک سنسور CO2 اختیاری ، هوای تازه و سالم زیادی را تضمین می کند و با داشتن کابل های کمتر به یک ظاهر تمیز و جادار کمک می کند. این کار حداکثر بهره وری، راحتی و راندمان هزینه را تضمین می کند.

گاوین نتیجه گیری می کند: “با افزایش توانایی نظارت بر مصرف انرژی از طریق گرافیک ساده برگ سبز و افزایش صرفه جویی در مصرف انرژی از طریق سنسورهای دما و CO2 ، کاربران می توانند با راندمان و صرفه جویی فوق العاده انتظار حداکثر راحتی و سبک را داشته باشند.”

محمد پاک نظر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*