Bim Learn آموزش بیم

پلاگین MEPcontent Browser برای رویت

پلاگین MEPcontent Browser برای رویت موتور جستجوی قوی می باشد و به شما این امکان را می‌دهد تا  اطلاعات محصول پارامتری را پیدا کنید ، که آماده استفاده در فرآیند BIM است .
ساده کردن یا قرار دادن محتوای سه‌بعدی به طور مستقیم به مدل  Revit و یا طراحی CAD . بدون اینکه بتوانید محیط پروژه خود را ترک کنید . رایگان دانلود کنید و استفاده کنید .
کتابخانه BIM یکپارچه جهانی برای مهندسین MEP
این برنامه برای Revit و Autodesk AutoCAD ® به MEPcontent.com ، بزرگ‌ترین کتابخانه BIM ، مستقیما ً از پروژه شما دسترسی می‌دهد !  کیفیت بالا ( در خط با استاندارد emcs ) در هم‌کاری با هزاران مهندس MEP ، پیمانکاران ، و طراحان ایجاد شد .
بار ۳ بعدی را مستقیما ً به مدل Revit و یا طراحی CAD وارد کنید. همچنین ، خانواده‌های نوع کاتالوگ را می‌توان به راحتی در Revit با انتخاب نوع خانواده مورد نظر قرار داد . تمام این کارها بدون نیاز به ترک محیط پروژه شما انجام می‌شود .
به سرعت ابزار BIM که نیاز دارید را پیدا کنید
هر مقاله ، حتی در سه بعدی ، نوع خود را انتخاب کرده و ویژگی‌های آن را مشاهده کنید . علاوه بر این ، شما می‌توانید به طور مستقیم به نشانی اینترنتی تولید کننده دسترسی داشته باشید تا اسناد بیشتری از این مقاله را ببینید .

پلاگین MEPcontent Browser برای ورژن های  ۲۰۱۷,۲۰۱۸,۲۰۱۹,۲۰۲۰ می باشد .

پسورد :

Bimlearn.org

محمد پاک نظر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*