23 خرداد 1398
Home / مقالات / ۱۰ مزیت برای استفاده ویری (VRAY) در معماری (قسمت دوم)

۱۰ مزیت برای استفاده ویری (VRAY) در معماری (قسمت دوم)

ویری (VRAY) در معماری :

۵ : این پلاگین منحنی یادگیری شیب دار دارد، اما یک مسیر خوب را پیش رو خواهید داشت .

برای یادگیری کار با VRAY  ،فراوانی گزینه ها و تنظیمات، کتابخانه گسترده مواد و رابط منحصر به فرد، منحنی یادگیری کمی را تولید می کند (منظور این است که یادگیری این نرم افزار به دلیل گستردگی تنظیمات و گزینه هایی که باید تنظیم شود پیچیده است). شما بعد از تنظیمات اولیه و دیدن نتیجه، به بهترین حالت ممکن خواهید رسید. این کار چیزی است که باعث می شود VRAY ارزش پذیرش را داشته باشد. برای معماران ، به ویژه ، مهارت درگیر در یادگیری سیستم،  بهینه سازی آن مطابق با ترجیحات و  دریافتی بیشتر خارج از یک منبع برای دوره برابر است . در مورد یک محصولی که نیازمند خبرگی بوده و پاداش صبر است باید قدردان بود .

 

برای پکیج VRAy  و رویت مخصوص بازار کار می توانید کلیک کنید .

 

برای دانلود رایگان تنظیمات کامل VRAY کلیک کنید .

 

۶ : VRAY برای تجسم واقع بینانه بهترین و ساده ترین است

اگر شما بهترین ها را می خواهید- جایگزینی برای VRAY وجود ندارد. کاربران و منتقدان به طور یکسان به طور مداوم این plug-in را در بالای لیست به عنوان کیفیت محصول نهایی قرار داده است (این پلاگین محصولات با کیفیت بالاتری نسبت به دیگر پلاگین ها دارد). تمیزترین بافت ها ، تاریک ترین تاریکی ها و روشن ترین سفیدی ها برای رسیدن به دقیق ترین شرایط موجود در جهان واقعی به ما میرساند. اگر هدف شما این است که مشتریان خود را در فضاهای طراحی شده در سبک قانع کننده قرار دهید، VRAY بهترین گزینه برای شما خواهد بود .

خواه شما وارد رقابت های طراحی شده و یا کار خود را به قویترها ارائه می کنید، مهم است که ارزش کیفیت را به خاطر داشته باشید. کیفیت اندازه گیری ذهنی است، برای اندازه گیری سخت است، اما برای تشخیصی آسان است. زمانی که کار شما بهتر از دیگران به نظر می رسد، کار شما، قدرت طرح شما و لایه های اضافی پولیش آن شایستگی طرح، چشم را جذب می کند و اعتبار خود را افزایش می دهد.

۷ : سرعت VRAY برای انیمیشن سریع، عالی است

انیمیشن ها یک روش کمتر استفاده شده  ارتباط طراحی در دفتر معماری هستندو دلیل آن این می باشد که است گران هستند، تولید کردن آنها سخت است و به ندرت اطلاعات طرح را به روش دقیق و متمرکز آنطور که معماران و طراحان تقاضا می کنند ارائه می کنند. با این حال، با VRAY ، انیمیشن ها به سرعت می توانند پروژه را نهایی کرده و ارائه دهند و گزینه بسیار مناسبی که به ما میدهد باعث  تحت تاثیر قرار پرفتن مشتریان می شود ، زیرا آنچه که به آنها نشان می دهید غیر منتظره خواهد بود ، به شما مزیت دیگری می دهد. انیمیشن ها را می توان در Sketch Up تنظیم کرد که نسبتا بصری و سریع است. قدرت رندرینگ موجود در VRAY می تواند سپس فریم های با کیفیتی را تولید کند که انیمیشن های محقق شده را ایجاد کند، بدون نیاز به قدرت سرور که به واسطه آن اینکار انجام شود (نیاز به سرور ندارد).

۸ : رندر گرفتن به طریق دنیای واقعی

هیچ چیزی بدتر از تجسم واقعیت نیست که واقعی به نظر نرسد. معماران اغلب خود را در برزخ ارتباطات طراحی می بینند یا فضای مسموم بین “مفمومی (ادراکی)” و “متناهی” که کل پروژه شما را غیر حرفه ای می کند، معمار باید مهارت و توانایی را در تمام مراحل طراحی به منظور ایجاد اعتماد به نفس و حفظ کنترل داشته باشد. سازگاری و دقت VRAY باعث می شود این امکان پذیر باشد.

اگر شما برای رئالیسم تلاش می کنید، این جایی است که VRAY یک تیک بالاتر از بقیه است.

۹ : نور و سایه عوامل مهم و تاثیر گذار

نور را به عنوان هستی بخش ، و مواد را به عنوان نور صرف شده (مصرف شده) درک می کنیم. آنچه که توسط نور ساخته می شود یک سایه است و سایه متعلق به نور است. “- لویی کان.

اگر معمار تنها دو ابزار برای کار با آن داشته باشد، آنها می توانند نور و سایه باشند. لوئی کان یکی از افراد اصلی در معماری است که احتمالا موافق است! نور و سایه، و نحوه نمایش آنها در یک طرح معماری، برای ناخودآگاه درک واقع گرایی حیاتی هستند. VRAY برای کنترل نور و سایه واقع گرایانه، دقیق تر و واقع گرایانه تر از تمام رندرهای قابل مقایسه است.

۱۰ : منابع زیادی برای تازه کارها و حرفه ای ها وجود دارد

VRAY احتمالا رایج ترین محصول رندر در بازار است. تقریبا یک مخزن بی پایان از آموزش، درس و دوره های موجود برای به حداکثر رساندن تجربه خود  از VRAY وجود دارد.  تمرین کردن راهی است که با استفاده از آن سریعتر به هدف خواهید رسید.

برای قسمت اول مقاله ۱۰ مزیت برای استفاده ویری (VRAY) در معماری کلیک کنید .

نویسنده و مترجم : مریم محمودی خواه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *