سوالات قبل از خرید

پاسخ : پکیج های آموزشی تک کاربره هستن و پسورد پکیج ها بر روی یک سیستم قابل استفاده هست در صورت گرفتن پسورد اضافه نصف هزینه کل پکیج گرفته خواهد شد .

پاسخ : خیر ، با تعویض ویندوز مشکلی برای پسورد ها به وجود نمی آید،درصورت هرگونه مشکل میتوانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

پاسخ : بله ، بعد از خرید سیستم جدید فاکتور خرید سیستم برای ما می فرستید و مشکل شما رو برطرف خواهیم کرد.

پاسخ :بله، با ارسال آدرس برای هدیه،ارسال خواهد شد.

پاسخ : بله،به صورت لینک دانلود ارسال خواهیم کرد.

پاسخ : تهران ۲ روز وشهرستان ها 3 الی 4 روز کاری

پاسخ :ارسالی به صورت دی وی دی خواهد بود و در صورت تمایل لینک دانلود هم داده خواهد شد.

پاسخ : هزینه ارسال رایگان بوده و توسط بیم‌لرن انجام خواهد شد.

تیم بیم لرن به جهت اطمینان بخشی و جلب رضایت شما مخاطبان عزیز از پکیج های آموزشی اقدام به گارانتی 24 ساعته دوره های آموزشی نموده است
به این صورت که طی 24 ساعت از زمان دریافت پک برای کسانی که محصول را بصورت پستی و تا 24 ساعت از زمان سفارش بصورت دانلودی فرصت تست و بررسی به شما عزیزان داده میشود تا در صورت نارضایتی از محتویات و یا نوع تدریس, پک آموزش را به ما عودت داده و وجه خود را دریافت کنید

سوالات بعد از خرید

پاسخ : بعد از دریافت پک آموزشی و گرفتن پسوورد اجرا از پشتیبانی, شما در یک گروه VIP به مدت شش ماه عضو میشوید و مستقیم توسط اساتید و کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ داده می شود و از آموزش های ویژه و رایگان زیادی بهره مند خواهید شد.
شرط استمرار عضویت در گروه, فعال بودن در گروه می باشد.

پاسخ : برای رضایت شما عزیزان ما فرصت 24 ساعته از زمان دریافت پکیج توسط شما برای بررسی و مشاهده آموزش قرار دادیم تا در صورت نارضایتی با شرایط زیر بتوانید وجه خود را بازپس بگیرید.

1- ابتدا باید در تایم 24 ساعته دلایل نارضایتی خود را برای پشتیبانی ما ارسال نمایید.

2- پس از بررسی, اگر پک را بصورت پستی تهیه کرده اید باید آن را بصورت سالم برای ادرس فرستنده ارسال کنید (هزینه ارسال بعهده شما می باشد).

3- پس از دریافت پک توسط کارشناسان ما و بررسی سلامت فیزیکی آن, از شما شماره کارت بانکی به نام خریدار برای عودت وجه دریافت میشود

4- مبلغ شما با کسر 20 هزار تومان هزینه پستی برای شما عودت داده می شود و اگر بصورت دانلودی تهیه کرده اید کل مبلغ برای شما عودت داده میشود.