24 خرداد 1398
Home / مقالات / آموزش رویت یک راه بسیار کاربردی

آموزش رویت یک راه بسیار کاربردی

آموزش رویت یک راه بسیار کاربردی برای انجام پروژه :

آموزش رویت : اگر شما در حال تحصیل در رشته معماری هستید، بدون شک نرم افزار Autodesk Revit را شنیده اید، برنامه ای که برای مدل سازی اطلاعات ساختاری (BIM) ساخته شده است،  اما می دانید که چگونه از آن استفاده کنید؟ یادگیری Revit شمارا معمار نخواهد کرد.  در دانشگاه ها، Revit اغلب به صورت انتخابی تدریس می شود، ولی برای کارآموزی و انجام پروژه ها خیلی از آن استفاده شده و اسم آن نام برده می شود.

دانش آموزان معماری فهمیده اند که Revit بخشی از کارشان است. یادگیری Revit دیگر انتخابی نیست بلکه یک امر ضروری به حساب می آید.

برای تهیه پکیج آموزش رویت به صورت حرفه ای کلیک کنید .

همچنین می توانید وارد فروشگاه سایت شوید و ار محصولات استفاده کنید .

مهارت های طراحی شما را با ارزش تر می کند :

یادگیری نحوه استفاده از Revit با آموزش های مبتنی بر پروژه به شما تجربه دنیای واقعی را می دهد که با ایجاد ، مدل های ۳D ، بخش ها و جزئیات آن را به شما ارائه می دهد. شما خواهید آموخت که چگونه طرح های ، دیوار، پنجره ها و درها را در نمای طرح و سپس نمای سه بعدی طراحی کنید.

پس از آن شما به سیستم های ساخت و ساز و تهویه مطبوع (گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع) آشنایی پیدا کرده و داخل پروژه از آن استفاده خواهید کرد. این مهارت هاو طراح های  جدید به شما امکان می دهد تا دانش جدید خود را به پروژه های خود در دانشگاه یا محل کار اعمال کنید و از همکلاسی های خود و همکاران کارآموزی که احتمالا در آن موقع تمام وقت کار می کنند، استفاده کنید.

دانستن اینکه چگونه با اطمینان بتوانید پروژه خود را به انجام برسانید یک عامل مهم است . وهله اول : با افزایش مهارت های ارائه خود را با ارتقاء حرفه ای، ارائه و تجسم، شما قادر خواهید بود با اطمینان پروژه خود را به نمایش بگزارید.

رویت BIM نیست !

رویت بیم نیست بلکه Revit برای BIM ساخته شده است. هر دو Revit و BIM برای آینده شما بسیار مهم هستند. Revit به طراحان کمک می کند تا طراحی، شبیه سازی، تجسم و همکاری را برای به کارگیری مزایای داده های مرتبط در یک مدل BIM، کمک کنند. اکنون Revit یاد بگیرید و اعتماد به نفس خود را در دستکاری داده ها با یک مدل BIM افزایش دهید و ببینید چگونه تغییرات شما را به یک شی در یک مدل به طور خودکار در طراحی نشان می دهد.

برای کارآموزی و کار کردن آماده شوید !

در دانشگاه ممکن است که شما نتوانید فرصت پیدا کردن دانش زیاد در رابطه با آموزش رویت را داشته باشید ؛ به همین دلیل یکی از عوامل بسیار موثری که می توان برای آموزش رویت به آن اشاره کرد کلاس ها و پکیج هایی است که می توان به خوبی برای یادگیری از آن ها استفاده کرد تا بتوان خود را برای انجام پروژه ها و کارآموزی آماده کرد .

 

امکانات خود را برای یادگیری و انجام پروژه بیشتر کنید :

به عنوان یک معمار، کار نهایی شما حل مشکلات است. شما می توانید با استفاده از اجزای ساختمان هوشمند Revit به منظور بهبود دقت در محیط انجام پروژه و، چگونگی حل این مشکلات را با کارایی بهتر با نتایج بهتر انجام دهید. همچنین، شما می توانید از وابستگی دو طرفه Revit استفاده کنید تا تغییرات در مدل خود را به صورت خودکار نشان داده و همکاری با چندین کاربر همزمان در همان مدل را افزایش دهد. نتایج بهتر به معنی یک نمونه کارآمد تر است، و فرصت بیشتری را در حرفه آینده خود باز می کند.

 

نویسنده : محمد پاک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *